Zkušenost máme s klubíkem pro malé děti, který nyní dcerka (4r) navštěvuje druhým rokem. Jsme maximálně spokojeni – pohodové prostředí, přiměřený počet dětí, skvělí lektoři, každý týden si dcerka pamatuje pár nových slovíček. Ačkoli je malá celkem introvert a preferuje hraní o samotě nebo v menším počtu dětí, do této „školky“ se vždy moc těší.